پیامک تبریک روز پزشک | رسمی و صمیمانه

او در طول حیات خود، بیش از ۴۵۰ کتاب به زبان‌های ،ی و ،ی نوشت. در این میان، کتاب قانون در طب در حوزه پزشکی به ویژه طب سنتی نگاشته شد. اهمیت آن به حدی است که در کشورهای اروپایی نیز مرجع پزشکان بوده است.
تلاش او تا روزهای آ، عمرش در ۵۷ سالگی ادامه داشت و در تیرماه ۴۱۸ شمسی، دیده از جهان فرو بست. او را در همدان به خاک سپردند و آرامگاهش به محلی برای بازدید گردشگران تبدیل شده است.

روز جه، پزشک چه تاریخی است؟

یکم شهریور، همزمان با روز تولد ابن سیناست. پزشک، فیلسوف، شیمی‌دان و حکیم ایر، که در حوزه طب خدمات بسیاری به ایران و جهان نمود. او در سال ۳۵۹ هجری شمسی به دنیا آمد و با هوش و ذکاوت بسیار خود، در همان دو دهه اول زندگی، دانش بسیاری را به دست آورد. به دلیل تسلطی که بر موضوعات جغرافیا، سیاست، ادبیات، موسیقی و طب داشت، به او لقب همه‌چیزدان داده بودند.

تبریک روز پزشک هر سال، سا،وز تولد ابوعلی‌ سینا در تاریخ ۱ شهریورماه، مراسم بزرگداشتی برگزار می‌شود. این روز که به اسم روز پزشک در ایران شناخته می‌شود، فرصت من،ی است برای ارسال پیام تبریک روز پزشک به افرادی که در این حوزه درس خوانده‌ و مشغول کار هستند. در ادامه این مقاله از مجله ایده پردازان، چندین نمونه از پیامک‌های روز پزشک را برای شما آماده خواهیم کرد.

روز اول شهریور، بزرگداشت ابن سینا

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/doctor-day-sms/

سا،وز تولد ابن سینا

علاوه بر روز یکم شهریور، روز دهم فروردین ماه که همان ۳۰ ماه مارس است، به ،وان روز جه، پزشک به حساب می‌آید. شما این فرصت را دارید که پیام تبریک روز پزشک را در هر دو تاریخ روز ملی و جه، پزشک به پزشکان عزیز کشورمان ارسال کنید.
ارسال پیامک تبریک روز پزشک فرصت من،ی برای تقدیر از زحمات افرادی است که تمام تلاششان در راستای حفظ سلامت مردم انجام می‌شود. افرادی که در دوره همه‌گیری کرونا در خط مقدم دفاع از جان مردم قرار داشتند.

اس ام اس و پیام تبریک روز پزشک

چند اس ام اس دوستانه و رسمی روز پزشک

اس ام اس روز پزشک

جمع‌بندی

امتیاز به این مطلب