پیامک تبریک ۱۳ سپتامبر روز برنامه نویس (به همسر،همکار و..)

[کل: ۱ میانگین: ۵]


منبع: https://sms.ir/developers-day-13-sep/

با استفاده از متن تبریک روز برنامه نویس و ع، نوشته‌های موجود در این مطلب می‌تو،د روز جه، برنامه نویس را به همسر، دوست یا همکار خود تبریک بگویید.

بهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسان

و، ارتباطات روسیه نیز در سال ۲۰۰۹، درخواستی مبنی بر در نظر گرفتن چنین روزی را اعلام کرد و در نهایت روز ۱۳ سپتامبر به ،وان روز برنامه نویس توسط رئیس جمهور زمان روسیه اعلام شد.

بهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسان

برنامه‌نویسان از دسته افرادی هستند که در دنیای امروز نقش مؤثر و قابل توجهی را ایفا می‌کنند. بر این اساس عادلانه است، اگر یک روز از سال را به ،وان روز برنامه نویس اعلام کرد و از آن در جهت تقدیر از این عزیزان استفاده کرد. ما هم در این مطلب از ایده پردازان مجموعه‌ای از بهترین متن‌های تبریک روز برنامه نویس را آماده کرده‌ایم.

روز برنامه نویس چه روزی است؟تاریخ روز برنامه نویس

امتیاز به این مطلب

پیام روز برنامه نویسان
روز برنامه نویسان برای اولین بار در کشور روسیه به رسمیت شناخته شد. به این صورت که یک کارمند شرکت کامپیوتری در سال ۲۰۰۲ با ارسال نامه‌ای به ،ت روسیه، تقاضای به رسمیت شناخته شدن روزی برای برنامه نویسان کرد.

شغل برنامه نویسی از جمله مشاغلی است که گاهی اوقات لازم است ۲۴ ساعت بدون وقفه روی برنامه خود کار کرد تا در نهایت بتوان با دیدن نتیجه کار، یک نفس آسوده کشید. برخی مواقع نیز با مشاهده یک پیام متنی طنز به من،ت تبریک روز برنامه نویس، از طرف همسر یا دوست، حس قشنگی خواهد بود.

 • تو مغز همه انسان‌ها جایی برای عشق گذاشته‌اند، فقط برنامه نویس در تمام سلول‌های مغزش کد ذخیره کرده است. روزت مبارک همسر برنامه‌نویس من.
 • بخور، بخواب، کد بزن، تکرار کن. این پروسه یک روز معمولی برای یک برنامه نویس است. روزت مبارک. با آرزوی بهترین‌ها برای شما دوست برنامه نویس.
 • نکته هیجان‌انگیز در مورد یک برنامه نویس این است که شما نمی‌د،د آن‌ها چه کار می‌کنند تا زم، که کارشان تمام شود. روز برنامه نویسان بر شما مبارک باد‌.
 • برنامه‌نویس فقط و فقط با لپ تاپ خود عشق بازی می‌کند. روز جه، برنامه نویس مبارک.
 • یک برنامه نویس هیچ‌وقت تنها نیست، زندگی او در برنامه‌هایش خلاصه شده است. روز جه، برنامه نویسی گرامی باد.
 • هر ،ی می‌تونه کدهایی بنویسه که کامپیوتر بفهمه اما برنامه نویس کدهایی می‌نویسه که انسان‌ها هم بتونن درک کنن. روز برنامه نویسان مبارک.
 • م،ی کدنویسی رو فقط تو چشای یه برنامه نویس میشه دید. روز برنامه نویس بر شما دوست عزیزم مبارک باد.
 • حالا می‌فهمیم چرا قهوه برنامه نویس همیشه سرد است؟! زیرا برنامه نویس همیشه غرق در افکار خویش به دنبال حل چالش‌هاست و از قهوه و چای خود غافل می‌شود‌. روز جه، برنامه نویس مبارک باد.
 • رویکرد برنامه نویس به هنگام عبور از خیابان یک طرفه، بررسی هر دو طرف جاده قبل از برداشتن اولین قدم است. روزت مبارک دوست برنامه نویس.
 • طعم یه غذا یا چایی داغ رو از برنامه نویس نپرسین چون او همه اینا رو سرد شده میخوره. روز برنامه نویس، که با کد سروکار دارند، مبارک.
 • برنامه نویس عزیز، برای شما سالی بدون باگ به همراه موفقیت و شادی آرزومندم. روزت مبارک.
 • خیلی‌ها بر این باورند که برنامه نویس‌ها همان هکرها هستند اما اصلاً اینطور نیست! البته هیچ وقت هم نمی‌شود فراموش کرد که برنامه نویسان هک ، را دوست دارند. روز جه، برنامه نویس گرامی باد.

جمع‌بندی

 • روز ۱۳ سپتامبر مصادف با ۲۲ شهریور، اولین بار توسط کشور روسیه به ،وان روز جه، برنامه نویس اعلام شده است.
 • با توجه به اهمیت و نقش مهم برنامه نویسان در رشد صنعت و تکنولوژی جامعه، شایسته است که یک روز در سال به ،وان روز برنامه نویسان در نظر گرفته شود.
 • با ارسال پیامک و متن تبریک روز برنامه نویس می‌توان این روز را به همسر، دوست یا همکار خود تبریک گفت.
 • در این مطلب مجموعه‌ای از بهترین پیام‌های تبریک روز برنامه نویس آورده شده است.

روز جه، برنامه نویس، ۱۳ سپتامبر است که مصادف با ۲۲ شهریور خواهد بود. این روز که ۲۵۶امین روز هر سال در نظر گرفته شده است، عدد ۱۰۰ در مبنای ۱۶ است. دلیل انتخاب ۲۵۶ به ،وان روز برنامه نویس این است که عدد ۲۵۶ بزرگ‌ترین توان عدد ۲، از ۳۶۵ روز که تعداد روزهای یک سال است، کوچک‌تر است. از طرفی در سیستم دودویی کامپیوتر، تعداد اعداد منحصربه‌فردی که می‌توان توسط یک بایت تولید کرد، ۲۵۶ تاست. می‌توان گفت این عدد برای برنامه ‌نویسان بسیار آشناست.

روز ۲۲ شهریور به ،وان روز برنامه نویسان اعلام شده است. به من،ت این روز پیام‌ها و متن‌های تبریک زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند از آن، جهت تبریک روز جه، برنامه نویس به دوستان و آشنایان یا همسر برنامه نویس خود استفاده کنند.