کد پستی استان فارس ، پیدا کردن مشتری بر اساس محل زندگی

پنل اس ام اس ملی پیامکقابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان ، یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی پیامکی برای اجرای تبلیغات اس ام اسی است. بر خلاف پخش تراکت باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شود و قابلیت گزارش‌گیری دارد. به این ترتیب دقیقاً در جریان تعداد ارسالی‌ها و تعداد پیام‌های نرسیده قرار می‌گیرید.

پیامپ شیراز

ج، کد پستی استان ،

همچنین برای یافتن کدپستی محله‌های موردنظرتان می‌تو،د از سامانه ملی پست کمک بگیرید. اما ماجرای ارسال اس ام اس از روی نقشه چیست؟

کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

علاوه بر ارسال کد پستی استان ، قابلیت دیگری هم به نام ارسال پیامک از روی نقشه در پنل ملی پیامک در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این قابلیت در حال حاضر تنها برای 17 کلانشهر ایران فعال است که شیراز یکی از آن‌هاست.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی استان ، به شماره‌های ایرانسل، باید مطابق مراحل بالا پیش بروید. اینبار گزینۀ کد پستی ایرانسل را در ،مت ارسالی انتخاب کنید تا تصویری مطابق شکل زیر به شما نمایش داده شود.

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/fars-province-postal-code/

برای دریافت پنل می‌تو،د با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیب، و فروش مراحل دریافت پنل و مدارک ضروری را برایتان توضیح دهند تا در یک روز کاری پنل اختصاصی شما آماده ارسال پیامک باشد.
با کدپستی ، مشتریانتان را به راحتی پیدا کنید !

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق کد پستی استان ، ملی پیامک دسترسی کاملی از شماره‌های همراه اول و ایرانسل در اختبارتان قرار می‌دهد. برای ارسال به شماره‌های کد پستی همراه اول، وارد محیط کاربری پنل شوید. اول گزینه انتخاب و بعد کد پستی همراه اول را انتخاب کنید

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان ، به ج، رنج کدپستی شهرستان‌های استان نیاز دارید. ما در این ،مت ج، کدپستی استان را برایتان آماده کردیم.


شیراز از 711 تا 719
کازرون از 7311 تا 7319
نورآباد ممسنی از 73513 تا 73519
مرودشت از 73711 تا 73719
سپیدان از 73613 تا 73619
جهرم از 7411 تا 7419
آباده از 73913 تا 73919
اقلید از 7381 تا 7389
استهبان از 74513 تا 74519
لامرد 74341
لار از 74313 تا 74319
فیروزآباد از 74713 تا 74719
فسا از 74613 تا 74619
نی‌ریز از 7491 تا 7499
داراب از 74811 تا 74819
طسوج 71641
سروستان 73451
انارستان 73351
ارسنجان 73761
قشلاق 73951
خنج 74431

جمع‌بندی

هر ،ب‌وکاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار نیاز به تبلیغات دارد. بخش مهمی هم از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس محل زندگی‌شان می‌شود. ی،ی شما به ،وان صاحب برند، تولیدکننده یا ارائه‌دهندۀ کالا و خدمات باید بتو،د مشتری، از مناطق مختلف را پوشش دهید و خودتان را به آن‌ها معرفی کنید. اما چطور؟ در ادامه با همراه باشید تا بیشتر با ابزار ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان ، ویژۀ مشاغل این استان آشنا شویم.

سامانه پیامکی چیست؟

متن پیامکتان را بنویسید و محدودیت 70 کاراکتری پیامک ،ی را فراموش نکنید. در ،مت ،وان ارسال، کلیدواژه‌ای را برای دسته‌بندی منظم در ،مت ارسالی‌ها مشخص کنید. ،وان پیامک برای کاربر ارسال نمی‌شود و تنها به صاحب پنل در ،مت ارسالی نمایش داده می‌شود. ،وان ارسال را بین تصادفی یا تریتبی انتخاب کنید. حالا ،ت درج رنج کد پستی مناطقیست که از قبل برای ارسال پیامک انتخاب کردید. در مرحلۀ بعدی تمام فاکتورهای ورودی را چک کرده و گزینه تائید را بزنید تا پیامکتان به دست مخاطبانتان برسد.

کد پستی ایرانسل

پیامپ شیراز، ارسال اس ام اس از روی نقشه

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان ، ملی پیامک دو ابزار کد پستی همراه اول و ایرانسل را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. به این ترتیب می‌تو،د ارسال پیامک منطقه‌ای داشته باشید. مشتریان‌تان را از روی محل زندگی‌شان پیدا کنید. اگر بودجۀ محدودی دارید، تبلیغات یا حدی کدهای تخفیفتان را به صورت محله‌ای بفرستید و به مرور کارتان را گسترش بدهید.

بازاریابی پیامکی با کدپستی همراه اول

بانک شماره ملی پیامکسامانه پیامکی نرم افزار آنلاین ارسال پیامک تبلیغاتی است که قابلیت مدیریت و دریافت پیامک‌های ارسالی هم دارد. پنل اس ام اس شرکت ملی پیامک قابلیت‌های متنوع و ابزارهای گوناگونی برای ارسال پیامک تبلیغاتی دارد که یکی از آن‌ها ارسال پیامک بر اساس محل زندگی است.

با توجه به 70 کاراکتر محدودیت پیامک ،ی، برای اینکه فوت و فن نوشتن پیامک اصولی را یاد بگیرید، حتماً از آموزش‌های مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی استفاده کنید. البته پیشنهاد می‌کنم که قابلیت ارسال پیامک لینکدار را جدی بگیرید. با کوتاه‌کننده‌های لینک، ادرس موردنظرتان را کوتاه کنید و سعی کنید هم فضای بیشتری برای نوشتن داشته باشید و هم مخاطب را به سمت سایت یا پیجتان جلب کنید. ارسال اس ام اس لینکدار با حطوط 3000 و 50004 انجام می‌شود و برای همۀ کاربران در دسترس است.

ماژول کد پستی استان ، این قابلیت تبلیغات منطقه‌ای را برایتان فراهم کرده است. در پایان هر ارسال فایل گزارش را برای دانلود در اختیارتان قرار می‌دهد تا بازخورد تبلیغاتتان را به راحتی تحلیل کنید. به زبان ساده ماژول کد پستی استان ، ابزار اجرای تبلیغاتیست که در دیگر روش‌های تبلیغاتی دیده نمی‌شود.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان ،

برای ارسال پیامک از روی نقشه از داخل پنل و در ،مت ارسال، گزینه پیامپ را انتخاب کنید. از نوار بالای نقشه، شیراز را انتخاب کنید تا نقشه شهر نمایش داده شود. حالا روی هر منطقه که دوست دارید، کلیک کنید. با انتخاب محله، رنج کد پستی ان محله، تعداد شماره‌های همراه اول و ایرانسل روی صفحه نمایش داده می‎‌شود که باید یکی را انتخاب کنید. در ،مت تعداد، مشخص کنید که می‌خواهید چه تعد پیامک، مثلا 1000 یا 2000 گیامک، بفرستید. به مرحله بعد بروید تا پیامتان را نوشته و ارسال کنید.